Je rente middelen
Bespaarhypotheek
Bij de bespaarhypotheek is rentemiddeling niet mogelijk. De informatie hieronder is van toepassing op de ‘standaard’ hypotheek.
Lees meer over de bespaarhypotheek
Hoe werkt het?
Je kunt je rente aanpassen voor het einde van je rentevaste periode. Dat kan voordelig zijn als de actuele rente lager is. Je sluit dan een nieuwe rentevaste periode af, voor 6, 7, 10 of 12 jaar. We berekenen een vergoeding voor het renteverlies van de bank. Met rentemiddeling verrekenen we deze vergoeding met je nieuwe rente. Je nieuwe vaste hypotheekrente wordt daardoor hoger dan de actuele rente, maar lager dan de rente die je nu betaalt.
Aanvragen
Wil je rente middelen aanvragen? Maak dan een afspraak met je adviseur. Tip: heb je eigen geld? Dan is het misschien interessanter om de vergoeding voor renteverlies in 1 keer te betalen. Wil of kun je de vergoeding niet in 1 keer betalen? Misschien kun je je huidige hypotheek over sluiten naar een nieuwe hypotheek.
In het kort