Kosteloos overboeken naar Marokko en donatie Giro6868

Den Haag • 13 september 2023

In de door de aardbeving getroffen gebieden in Marokko is hulp hard nodig. Gedurende drie maanden is het overboeken van geld naar Marokko daarom kosteloos. Daarnaast doneert ASN Bank het bedrag aan transactiekosten aan Giro6868.

De afgelopen week hebben de Volksbank en haar bankmerken (SNS Bank, RegioBank en ASN Bank) gezien dat klanten geld overmaken aan dierbaren in het getroffen gebied. Daarom is het overboeken van geld naar iemand in Marokko nu kosteloos. ASN Bank compenseert de transactiekosten van particuliere overboekingen naar Marokko.

Daarnaast doneren we het bedrag aan transactiekosten van elke particuliere overboeking naar Marokko aan Giro6868. Dit doen we gedurende drie maanden. Zo steunen we iedereen in Nederland die familie of vrienden direct wil helpen en dragen we met de donatie bij aan de slachtoffers.

Hoe werkt het?

  • Log in op Mijn ASN Bank en ga naar overboeken.

  • Selecteer het land en de valuta waarin je wilt overmaken.

  • Je ziet direct welk bedrag je aan transactiekosten betaalt.

  • Kies voor ‘U betaalt de kosten’.

  • Jij betaalt de transactiekosten en het bedrag dat je wilt overboeken.

  • Wij storten de transactiekosten binnen 5 werkdagen aan je terug. Hier hoef jij niets voor te doen.

  • We maken hetzelfde bedrag over naar Giro6868.

Kosten

Een buitenlandse overboeking brengt kosten met zich mee. We rekenen een transferprovisie van het bedrag dat je overmaakt. Dat is minimaal € 15 en maximaal € 165. De kosten verrekent ASN Bank direct. Er wordt dus meer van uw rekening afgeschreven dan het bedrag dat u overmaakt. De transactiekosten storten we binnen 5 werkdagen terug en hetzelfde bedrag gaat naar Giro6868. De ontvanger krijgt het volledige bedrag van de overboeking.

Delen op: